O nas

Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy „Syrenka” położony jest na Mazurach w miejscowości Maróz, nad jeziorem o tej samej nazwie. Miejscowość rekreacyjna, spokojna i czysta – objęta jest strefą ciszy.

 

Woda w jeziorze pierwszej klasy czystości zachęca do kąpieli. Ośrodek posiada dogodne położenie komunikacyjne – jest położony około 6 km od głównej drogi z Warszawy do Gdańska i Olsztyna. Posesja ośrodka to zalesiony, zagospodarowany i ogrodzony 2,5 hektarowy teren o niezwykłych walorach krajobrazowych i przyrodniczych.

 

Ośrodek „Syrenka” to wymarzone miejsce dla amatorów sportów wodnych, nordic – walkingu, wycieczek rowerowych, a także  dla wędkarzy i grzybiarzy.
Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy kąpielisko z wypożyczalnią sprzętu wodnego, boisko wielofunkcyjne, boisko do  piłki nożnej, sprzęt sportowy, plac zabaw i pokój zabaw dla najmłodszych.

 

Niezapomniane chwile spędzą tu zarówno rodziny z dziećmi jak i seniorzy.

 

Z przyjemności gościmy również większe grupy zorganizowane na wyjazdach integracyjnych i szkoleniowych. Profesjonalnie, szybko, w sposób indywidualny i z dbałością o szczegóły organizujemy różnorodne zlecone nam wydarzenia i imprezy okolicznościowe począwszy od szkoleń, konferencji oraz zielone szkoły.Maróz, Olsztynek

Olsztyn 41min / 45km | Warszawa 2h23min / 181km

Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie

Maróz 5
11-015 Olsztynek
Tel. 89 513 92 15
Tel/fax. 89 519 06 11
recepcja@osrodeksyrenka.pl Sprawdź dojazd

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.