Obozy/Kolonie

Marzysz o prawdziwej wakacyjnej przygodzie, niezapomnianych atrakcjach, a przede wszystkim o dobrej zabawie w serdecznej atmosferze? Las, piękne, czyste jezioro, bogate programy zajęć i życzliwa kadra opiekunów to największe atuty naszego ośrodka położonego w samym sercu Mazur. Zapomnij co oznacza słowo nuda i poznaj prawdziwych przyjaciół.

Teren obiektu Szkolnego Ośrodka Wypoczynkowego „Syrenka” jest ogrodzony i przystosowany do organizowania wypoczynku dla dzieci i młodzieży, do dyspozycji jest piaszczysta plaża ze strzeżonym kąpieliskiem na niej kajaki, rowery wodne, deski sup. Na terenie Ośrodka jest boisko wielofunkcyjne, boisko do piłki nożnej, plac zabaw, miejsce na ognisko, sale do przeprowadzenia różnorodnych zajęć (sportowych, artystycznych itp.)

Zakwaterowanie w pawilonie „Puchatek” ( 49 miejsc ) w pokojach  jedno, dwu, trzy, czteroosobowych; „Promyk”  ( 29 miejsc), w domkach  murowanych „Kukułka”, „ Wilga” „ Szpak”, „ Bocian”, „Słowik”, „ Słowik 2” ( 10 osobowych ) z kompletnym węzłem sanitarnym, wyposażone w lodówkę  i TV,
Pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie plus podwieczorek

Wycieczki autokarowe do Skansenu w Olsztynku, Olsztyna: Obserwatorium, Muzeum Przyrody
Kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe na Mazurach czekają właśnie na Ciebie!

 Maróz, Olsztynek

Olsztyn 41min / 45km | Warszawa 2h23min / 181km

Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie

Maróz 5
11-015 Olsztynek
Tel. 89 513 92 15
Tel/fax. 89 519 06 11
recepcja@osrodeksyrenka.pl Sprawdź dojazd

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.