Obozy/Kolonie

Marzysz o prawdziwej wakacyjnej przygodzie, niezapomnianych atrakcjach, a przede wszystkim o dobrej zabawie w serdecznej atmosferze? Las, piękne, czyste jezioro, bogate programy zajęć i życzliwa kadra opiekunów to największe atuty naszego ośrodka położonego w samym sercu Mazur. Zapomnij co oznacza słowo nuda i poznaj prawdziwych przyjaciół.

Teren obiektu Szkolnego Ośrodka Wypoczynkowego „Syrenka” jest ogrodzony i przystosowany do organizowania wypoczynku dla dzieci i młodzieży, do dyspozycji jest piaszczysta plaża ze strzeżonym kąpieliskiem na niej kajaki, rowery wodne. Na terenie Ośrodka są boiska do piłki nożnej, koszykówki i siatkówki, plac zabaw, miejsce na ognisko, świetlica.

Zakwaterowanie w pawilonie „Puchatek” ( 49 miejsc ) w pokojach  jedno, dwu, trzy, czteroosobowych; „Promyk”  ( 29 miejsc), w domkach  murowanych „Kukułka”, „ Wilga” „ Szpak”, „ Bocian”, „Słowik”, „ Słowik 2” ( 10 osobowych ) z kompletnym węzłem sanitarnym, wyposażone w lodówkę  i TV,
Pełne wyżywienie – 3 posiłki dziennie plus podwieczorek

Wycieczki autokarowe do Skansenu w Olsztynku, Olsztyna: Obserwatorium, Muzeum Przyrody
Kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe na Mazurach czekają właśnie na Ciebie!

 Maróz, Olsztynek

Olsztyn 41min / 45km | Warszawa 2h23min / 181km

Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie

Maróz 5
11-015 Olsztynek
Tel. 89 513 92 15
Tel/fax. 89 519 06 11
recepcja@osrodeksyrenka.pl Sprawdź dojazd

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.