Wczasy indywidualne

Aby dobrze zaplanować wyjazd z rodziną należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Dobrze wybrane miejsce na rodzinny wypoczynek to ponad połowa sukcesu – w końcu dane miejsce powinno charakteryzować się dobrą bazą i infrastrukturą dla rodzin z dziećmi. Ośrodek „Syrenka” to nie tylko pięknie położony obiekt nad samym jeziorem Maróz, otoczony lasem, to także wspaniałe miejsce na spacery i poznawanie przyrody.

Do dyspozycji najmłodszych oddany jest między innymi plac zabaw, sale do różnorodnych zajęć, sprzęt wodny i sportowy. Wczasy na Mazurach obejmują 3 posiłki dziennie z podwieczorkiem, przy czym uwzględniamy wymagania kulinarne również najmłodszych wczasowiczów. Cały teren naszego ośrodka jest ogrodzony a kąpielisko i plaża są zabezpieczane przez ratownika, dzięki czemu nasze pociechy mogą bez przeszkód i bezpiecznie bawić się na całym terenie ośrodka.

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mieli przyjemność gościć Państwa w Naszym ośrodku.Maróz, Olsztynek

Olsztyn 41min / 45km | Warszawa 2h23min / 181km

Szkolny Ośrodek Wypoczynkowy "Syrenka" w Marózie

Maróz 5
11-015 Olsztynek
Tel. 89 513 92 15
Tel/fax. 89 519 06 11
recepcja@osrodeksyrenka.pl Sprawdź dojazd

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.